נסיון-2

את יכולה יותר

מופע העצמה להצלחה מבוססת הצלחות
וחשיפת תופעת ההתעשרות המהירה
דרך רשתות חברתיות

על המופע

על המופע

האם המופע
בשבילך?

האם המופע
בשבילך?

לוח
הופעות

לוח
הופעות

המלצות

המלצות

על המופע "את יכולה יותר"

למה המנטורים לא יכולים לגרום לך להצליח אלא רק לתת השראה?
איך כן להגיע לתוצאות? מהו החיבור בין ייעוד לבין הצלחה?

ל"הצלחה" יש הרבה שמות שבני אדם נמנעים להשתמש בהם, או שימוש יתר במושג הצלחה. במופע הזה שמתי דגש על החיבור בין הייעוד שלך לבין המימוש, ההצלחה והכסף. שביחד מהווים יתרונות רבים ליצירת חיים מאושרים, בדרך אנחנו עוברים את עולם הפיתוי, המהיר, וזה מבלבל. מאוד.
במופע "הרמתי את הכפפה" ובדרך להצלחה, אני מראה את הקשיים האמיתיים שגם בעולם הישן היו שם אבל בעידן הדיגיטלי, הסכנות גדולות יותר. מאוד קל לנסות, שוב ושוב:
  • "הרשם כאן והמדריך בדרך אליך" ותבין שאין מצב שאתה יכול להתעשר בלעדי ובלי התוכנית הגאונית שלי
  • "וובינר שחושף- איך לפרוץ את היוטיוב ולהיות יוטיובר מצליח ללא אגורה אחת של השקעה" למרות שמה שאתה רואה עכשיו במודעה ממומן?
  • האם ראית כתבות על האיש שלא רצה שאשתו תעבוד יותר?
  • האם עברת סדנת שפע כדי לפתוח את הערוץ החומרי בחייך וכדי שתוכל להרגיש שפע בחייך? אם זה מוכר לך, זה המופע שיעשה לך סדר.
 

לאחר שנים רבות בהן אני מקדמת עסקים דרך סושיאל מדיה. לאחר שנים של הרצאות והקמת צוותים בעודי מנהלת סוכנות פרסום שפועלת כבר יותר משמונה שנים, אני יכולה לאמר שלא היה אדם אחד שפגשנו, שלא רכש "ערכה להתעשרות"

מה יסופר במופע?

המופע יספר על עולם מכירת האשליות, על המניפולציה הגלויה, ועל הכמיהה הנסתרת להצלחה-שדרכה מצליחים פעם אחר פעםלבזבז לך את הזמן, את הכסף ולשבור לך את הלב. 

מופע מוזיקלי, סאטירי, מצחיק מאוד ודרמטי, משולב וידאו ארטהמספר את סיפורה של הילה שרצתה להגשים חלום, ובדרכה למימוש איבדה את עצמה מה שקורה להרבה אנשים ובעלי עסקים עד הסוף המפתיע המופע עוסק בדרך הומוריסטית אך נוקבת מאוד, בשקר המודרני של עולם האינטרנט,המבטיח עושר הצלחה ושפע בעבודה מהבית, דרך המחשב ו'שוכח' לספר שהדבר כרוך בהשקעה של זמן רב, כסף ומשאבים טכניים נפשיים שאינם מתאימים לכל אחד.המופע שכתבתי מבוסס על מקרים אמיתיים רבים שפגשתי בדרך בעיקר בעבודתי כמקדמת עסקים ונוצר בכדי להציג תופעה חברתית וקריאת כוון חשובה. המופע משלב שירה שלי, ווידאו ארט מטריף בפורמט ענק שחלק מהדיאלוגים הם שלי עם דמויות על המסך הוידאו.

שירה ומשחק: מירב שביט, ליאור נאור, אליו בן עמי | בימוי :מירב שביט | יעוץ:דליה שימקו

איריס ספיבק אבידן
איריס ספיבק אבידןהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
במופע סטירי ומדהים של מירב שביט הכל כך מוכשרת. מופע חובה לכל מי שמשווק או רוצה לשווק את העסק שלו דרך האינטרנט ובטוח שכולם מתעשרים ביום אחד ולכן מוכן לקחת הלוואות על הלוואות ואפילו לסכן חיי משפחה. מירב שביט קמה ומגלה את הסיפורים מאחורי התדמית. בעיני מופע שהוא שליחות. מומלץ!!!!
רבקה לנצ'נר
רבקה לנצ'נרהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
מאז שהייתי במופע אני מספרת לכולם עליו -את פשוט גאונה -ממליצה ללכת. את יכולה יותר -... מירב שרה משחקת, מצגות מעולות , נוגעת בנקודות הנכונות . כשרון ענק תשאלו את מירב מתי המופע הבא ותלכו .אני נהנת


אריאל אוברבוך
אריאל אוברבוךהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
אני יכול להגיד לכם כאחד מתוך תעשיית השיווק שזה אחד המופעים הכי נוקבים, אמיתיים, חדים, חריפים, מוזיקלים ומוכשרים ביותר שאני ראיתי, ממליץ לכל אחד לראות את המופע


אני מירב שביט, נעים להכיר!

אני זמרת- מוזיקאית ויוצרת, שרה מאז שאני שזוכרת את עצמי ובוגרת להקה צבאית.
בימאית המופע ושחקנית המופע.
שנים רבות עבדתי כמעצבת גראפית ומעצבת וידאו וכיום אני מומחית בקידום ברשתות חברתיות.
אני חיה ונושמת את האינטרנט, עולם הבלוגים הפורמים והרשתות החברתיות
מימהם הראשונים בישראל ועוקבת אחרי ההתפתחויות לטובה ולרעה.
המופע הזה נכתב למענכם.

מירב מופע את יכולה יותר 1

לוח הופעות
בית ציוני אמריקה תל-אביב 20:00

מופע-15/01/19 נמכר

מופע 30/01/19 נמכר- בשל ההפגנה אלו שהזמינו -הרשמו שוב ל 27/02

כרטיסים קטן 150119

המופע בתאריך 15/01/19 - עלות 65 ש"ח

כרטיסים קטן 300119

המופע בתאריך 30/01/19 - עלות 65 ש"ח

כרטיסים קטן 270219

המופע בתאריך 27/2/19 - עלות 65 ש"ח

כרטיסים-קטן-250519

המופע בתאריך 25/05/19 - עלות 65 ש"ח

כרטיסים קטן 150119

המופע בתאריך 15/01/19 - עלות 65 ש"ח

תגובות מהבכורה

מבקרי אומנות, משווקים והקהל הרחב - ביקרו, צפו והמליצו:

הילה הגני
הילה הגניהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
מופע מרתק ומקסים של מירב שביט, ערב של הנאה והמון צחוק. מומלץ בחום לכל מי שחולם על להתעשר בקלות...וידאו ארט, קטעי שירה ופארודיה והכל של האחת והיחידה מירב שביט!
מרים טל
מרים טלהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
מופע מרהיב עם מוסר השכל מופע יחיד שמשלבתאת עצמה על הבמהובווידאו ארט בשיכפול של עצמה וזה הופך את המופע לגיאוני.זה היה מופע מושלם גם המישחק וגם השירה בצירוף של שירה ווקלית של עצמה .נהניתי מאוד ואני בטוחה שאת תצליחי יש בך המון כריזמה.וקול ניפלא ואת יפיפיה.עלי והצליחי.מרים טל אמה של מירב טל.
אושרה אלפסי
אושרה אלפסיהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
מופע מדהים מומלץ חובק את המציאות בחוש הומור שנינות פשוט חובה! המופע היה חוויה מדהימה שווה שווה שווה.
בלה עברון
בלה עברוןהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
גם אני הגעתי למופע הבכורה של Meirav Shavit. רוצו!!! מופע מצוין! מרגש, מעניין, אין רגע דל.. מירב שרה, רוקדת, ובעיקר משתמשת באפקטים חדשניים. מירב את אלופה! אם אתם חושבים על הכנסה פאסיבית אתם חייבים לבוא ולצפות במופע של מירב! סוף מפתיע מובטח לכם!!! רוצו עכשיו לפני שלא יהיו כרטיסים! מירב בהצלחה - אלופה!!!!
מירב טל
מירב טלהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
לגרום לאנשים שלא מכירים אותך ולא אנשי עסקים בכלל להתאהב בך ולהנות ככה במופע..יקירתי, כבשת את האולימפוס. זו היתה הנאה צרופה , יש לך קול נדיר, מופע מושקע, מצחיק, מאיר ומעיר. תודה 🙏❤
אורלי רוסו
אורלי רוסוהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
מירבי ..את מדהימה מוכשרת והמופע המשולב שלך.. מדהים מרגש מעלה נושא חשוב חוצה גבולות ועובר מדור לדור...וכמובן..הקול שלך משתבח עם השנים כמו יין ...עשית דרך מדהימה...באהבה רבה...וממולץ בחום לצעירים ולמבוגרים כאחד....
נגה דץ
נגה דץהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
היה מקסים! וכל כך אמיתי! כואב כמה שזה נכון והגיע הזמן שמישהו יעז לדבר בדיוק על התחושות שאת מתארת ולא רק על כן או לא! ואת שרה מהמם, מלאה אנרגיות, חיים, המוזיקה, הוידאו (מטריף), ממש מרגישים עלייך את הקפיצה הקוואנטית 😂
שרון פרח בר
שרון פרח ברהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
את מהממת עם קסם אישי , כריזמה ושרה מדהיםםםם ! חיכיתי 20 שנה להופעה שלך ואת פשוט התעלית על כל ציפייה מבחינתי. הלוואי ויהיה עוד 💜💛💚💙 1
אורית קלר
אורית קלרהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
היה נהדר 🤩! יש לך קול משגע ואת שרה פשוט נפלאאאא! אהבתי מאד את השירים שעליהם "הלבשת" את העיבודים שלך, הקצב, מקסים! את גם מצחיקה לא מעט במימיקות, יש לך את זה. (מודה שהבחנתי בזה עוד אז.) מאחלים לך ים של הצלחה!!!🙏👌 אני ודני😊
נורית באום
נורית באוםהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
מופע פשוט נפלא! החיוך לא ירד לנו מהפנים מתחילת המופע ועד סופו. הנגשה מקצועית בכל הרמות! שילוב של תוכן מבריק, משחק ושירה עטופים בכישרון גדול ווידאו ארט פשוט משובב נפש. מעבר לחוויה המופלאה הזאת, המופע גרם לי לפקוח עיניים ולראות איפה אני נופלת במלכדות המדיה. תודה מירב!!!
שרון גדרון פסקין
שרון גדרון פסקיןהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
אנשים שמבטאים את עצמם במקסימום עושים לי את זה.את מירב שביט - קידום מכירות דרך פייסבוק - Mocca הכרתי לפני שנים, מרחוק . מצא חן בעיני שאשת מקצוע בתחום השיווק מעלה סרטונים שבהם היא שרה (בדה-מרקר קפה - לפני עידן הפייסבוק...) .וכשרציתי לעלות שלב עם העסק שלי, מירב היא זו שהדריכה אותי בצעדיי הראשונים - דף נחיתה רשימת תפוצה, דיוור... היום מירב ואנשיה מנהלים את הפרסום הממומן שלי ועושים את זה באהבה וכשרון.אבל זה בכלל לא הנושא!נכנס למירב ג'וק בראש: היא החליטה להעלות מופע שמשלב שירים בביצועה ומדבר על הבטחות השווא להתעשרות דרך מכירות באינטרנט. מצד אחד להעלות את המודעות למיקסם השווא הזה, ומצד שני לעשות את מה שהיא אוהבת: לשיר.ומה הקטע? שהבחורה לא רגילה להופיע על במה, לא יודעת מה זה הפקה, איך בונים מופע, איך מגלמים דמויות בתוכו, מה זה בימוי, איך משלבים וידאו-ארט עם מופע חי.....אז היא הלכה, לקחה אנשי מקצוע שיעזרו לה וילמדו אותה (אני ביניהם לשמחתי), עברה תהליך מטורף של למידה והשקעה ויציאה מאזור הנוחות שלה - הרימה מופע!התוצאה היא מקצוענית כמו שמירב שביט יודעת להיות בכל דבר שהיא עושה. מצחיקה, סוחפת, מעוררת מחשבה, אמיתית.אז סחתיין עליך מירב יקרה!!ואתם - לכו להופעה. אם לא בשביל התוכן אז בשביל ההשראה .
טילי ג. ליברמן
טילי ג. ליברמןהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
היית נהדרת מופע מענין טוב נוגע ומנפץ כמה קלישאות מעייפות שהרבה מפחדים לדבר עליהם. היה נהדר מצחיק ואת! כל הכבוד לך בענק👏💪❤️🙏
עדי שביב
עדי שביבהייתי במופע של מירב שביט-את יכולה יותר
קרא עוד
רק המלצות, מירב היתה מהממת, בתור אחת שמגיעה מהתחום אני חיבת להגיד שנאמרו פה דברים שחשוב שייאמרו , המסר כאן הוא חד וברור, אני מאוד אהבתי ,חכו לסוף כמו שנקרא, מוכשרת , מוזיקלית , מביאה את המופע ככב לפנים. אני ממליצה בחום.

תגובות מטרום בכורה

המופע הזה הולך להיות המצפן הבא שלכם לעשייה מבורכת, להתקדמות, להתפתחות, ולכן כל אחד שמגיע מקבל ערכה בה ישנם 4 סיפורי הצלחה שהובלתי, שיתנו לכם מושג במספרים, בהתקדמות אמיתית ליעד הייחודי לכם.

המופע מוזיקלי אכויות ווקליות גבוהות-מוזמנים להקשיב

WhatsApp chat